Değerli ziyaretçimiz, Yüce Allah Kur’an-ı Kerim’in bir çok yerinde rızkımıza kefil olduğunu, rızkın sadece Allah’tan geldiğini ifade etmesine rağmen zengin olmak için çok tesirli dua arayışlarımız devam etmekte. Bizlerin anladığı rızk ile Yüce Allah’ın bize bahşettiği rızk arasında farklılıklar olduğunu düşünmekteyim.

Rabbimizin bize kefil olduğu rızk hem maddi hem de manevi manada olup, hem bu alemi hem de ahiret alemini kasdetmektedir. Zengin olmak rızkın bollaşması manasına gelmemektedir. Çok zengin olup da doktor tavsiyesi ile bir çok yemekten mahrum kalan, son model arabalara sahip olup da doktor tavsiyesi ile günde 5 km. yürüyüş yapmak zorunda kalan kişilerin görüntüdeki zenginliği ile Allah’ın o kimselere biçtiği rızk nasibi miktarıncadır. Zengin olmak için tesirli dua mutlaka vardır, Peygamber Efendimiz’in hadis-i şeriflerinde bir çok  dua mevcuttur. Şimdi zengin olmak için çok tesirli dua hangisidir bir bakalım.

Zengin Olmak İçin Çok Tesirli Dua

 • Saf ve halis niyet her işin başında gelmektedir. Yüce Yaradan’dan hayırlı rızık isteyerek zengin olmak, kendisine bahşedileni kesinlikle haramda kullanmamak niyetinde olanların bu yöntemi uygulamasını önemle tavsiye edilir. Bir çok kişi tarafından denenmiş ve tavsiye edilmiş bir duadır, Allah’ın izniyle çok kısa zamanda tesiri görülmüştür. İnanarak ve kalpten okunmalıdır. Zengin olmak için çok tesirli dua için önce temiz bir abdest alınır.
  Yatsı namazının ardından hacet namazı iki rekat olarak kılınır ve iki rekatın ikisinde de Fatiha’nın ardından Ayetel Kürsü okunmalıdır. En son secdede kakmadan “ya Hu ya men Hu, La ilahe illa Hu, entel hayyul kayyum, vela şerikelek,velekel mülkü, velekel hamdü, ve inneke ala külli şeyin kadir” duası okunarak namaz bitirilir. Daha sonra israfu umur duası okunur.3 kez Elhamdülillah7 kez Salavat7 kez BesmeleArdından 100 defa”La ilahe illallahul melikul hakkun mubin muhammedur resullullahi sadıkül vağdül emin.”Okunduktan sonra dileğimizi söyleyerek Allah’a dua ederiz. Bu duaya 7 gün boyunca devam edilir ve Rabbimiz bu duanın hürmetine rızık kapılarını sonuna kadar açar inşallah.
 • Bir başka Zengin Olmak İçin Çok Tesirli Dua, hiç kimseye muhtaç olarak el açmamak için ve yapılan ticaretin iyi sonuçlar vermesi ve zenginlik için, 1060 defa okunur. Her türlü bela ve hastalık üzerine okunduğunda bela ve hastalık gider. Kişi kendi üzerine okuyarak eliyle azalarının tümünü sıvazlasa hastalık ve bela o kişiden çarçabuk uzaklaşır.1060 kez” EL GANİYY” her yüz seferinde aşağıdaki dua ihlasla ve inanarak gönülden okunacak.

Zengin Olmak İçin Diğer Tesirli Dualar

 • Bir kimse Al-i İmran Suresinin 26. ve 27. ayetlerini her farz ve nafile namazlardan sonra okumayı adet haline getirir ve yatağına uyumak üzere uzandığı vakit bu ayet-i kerimeleri okumadan uyumazsa, Allah’u Teala o kimseye zenginlik ihsan eder. kazancında bereket hasıl olur ve elini neye uzatsa, kazançlı çıkar, Dünyalıktan hiçbir eksikliği kalmaz. özellikle işe başlarken ve bitirirken okunması faydalıdır.
 • Hz. Muhammed’in Hz. Ali’ye öğrettiği Zengin Olmak İçin Çok Tesirli Dua sözleri şöyledir:
  “Allahümme yâ ğaniyyu yâ hamidu yâ mübidu yâ mûîdu yâ rahîmû yâ vedûd. Eğninî bi halâlike an harâmike ve bi-fadlike ammensivâk” (amin)
  Dikkat edilirse dua oldukça kısadır ve birkaç denemeden sonra kolaylıkla ezberlenebilir. Fakat kişi bu duayı ezberlemekte zorlanırsa yazılı bir metin üzerinden de duayı okuyabilir. Zengin Olmak İçin Çok Tesirli Dua.
  Bu kutsi duayı safi bir gönülle devamlı okuyan mümin inşallah fakirlikten kurtulacak ve kendisine helal kazancın kapısı açılacaktır.
  İslam tarihinde bu duayı sabırla okuyan ve Allah’a güvenip dayanan pek çok kişinin zenginleştiğine dair anlatımlar vardır.

 

adminTılsımlı DualarAl-i İmran,rızk,zengin olmak için çok tesirli dua
Değerli ziyaretçimiz, Yüce Allah Kur'an-ı Kerim'in bir çok yerinde rızkımıza kefil olduğunu, rızkın sadece Allah'tan geldiğini ifade etmesine rağmen zengin olmak için çok tesirli dua arayışlarımız devam etmekte. Bizlerin anladığı rızk ile Yüce Allah'ın bize bahşettiği rızk arasında farklılıklar olduğunu düşünmekteyim. Rabbimizin bize kefil olduğu rızk hem maddi hem de...