Yaşanmış Cin Musallatı Hikayesi

1996 yılında büyü bozma işleriyle uğraşan Erdoğan Ceylan bu işte her daim en iyi olarak gösterilen hocalardan biriydi. Pek çok insan için şifa olmuş ve içinde bulunduğu dertlerin bitmesine vesile olmuş ilimli bir hocaydı. Yine Erdoğan Hoca’dan yardım isteyen bir kişi için hoca Kütahya ilinin bir köyüne doğru yola çıktı. Bu sefer her zamankinden daha ağır bir vakayla karşı karşıya kalmış durumdaydı. Kendisini arayan kişiye ulaşan Erdoğan Hoca musallata uğrayan kişiyi bu illetten kurtarmak için gece saatlerinde çalışmalara başladı. Gece saat 1 civarında cin musallatına uğrayan kadın ve kocasıyla birlikte evin bahçesine geçtiler.

Erdoğan Hoca evin bahçesine büyükçe bir çember çizerek çemberi çevreleyecek şekilde bir takım dua içeren kağıtlar koydu. Daha sonra kadını bu dairenin içine alarak bir yandan da dualar okumaya başladı. Her ne kadar hızlı bir şekilde duaları okumaya devam etsede, birşeyler yolunda gitmiyordu. Kadın okunan dualara karşı son derece tepkisizdi. Hiçbirşey yapmadan sadece hocaya kitlenmiş bir halde bakmaya devam ediyordu. Arapça bir takım kelimeleri sürekli olarak tekrar ediyordu. Kadın bu kelimeleri tekrar ettikçe kocası çıldırmaya başlamış ve bir hışımla eve girmişti. Silahını alarak kadına beş el ateş açtı. Kadını öldürdükten hemen sonra ise kendini de vurdu. Hoca bu durum karşısında bir türlü kendine gelemedi. Apar topar eşyalarını alarak oradan uzaklaşmaya çalıştı. Bu sırada sanki çok şiddetli bir deprem olurmuşçasına ev sallanıyordu. Aracına atladığı gibi köyden uzaklaşan hocayı gölgeler takip ediyordu. Issız bir yere geldiğinde karşısına bir kadın çıktığından ona çarpmamak için direksiyonu kırdı. Şarampolden yuvarlanan Erdoğan Hoca olay sonrasında sakat kaldı. Ve her gece kabuslarla uykusundan uyanmaya uzunca bir süre devam etti. Bu duruma dayanamayan hocanın bir süre sonra intihar ettiği ortaya çıktı.

Bir önceki yazımız olan Evdeki Esrarengiz Olay başlıklı makalemizde cin hikayeleri, esrarengiz ev hikayeleri ve Evdeki Esrarengiz Olay hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/12/buyu-bozma-yontemnleri.pnghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/12/buyu-bozma-yontemnleri-150x150.pngadminCin HikayeleriCin Musallatı Hikayesi,Yaşanmış Cin Musallatı Hikayesi
Yaşanmış Cin Musallatı Hikayesi 1996 yılında büyü bozma işleriyle uğraşan Erdoğan Ceylan bu işte her daim en iyi olarak gösterilen hocalardan biriydi. Pek çok insan için şifa olmuş ve içinde bulunduğu dertlerin bitmesine vesile olmuş ilimli bir hocaydı. Yine Erdoğan Hoca’dan yardım isteyen bir kişi için hoca Kütahya ilinin bir...