Yaşanmış Cin Hikayesi

Annemle beraber yaşıyorduk. Babamı ise bundan çok uzun zaman önce kaybettim. Birgün başımıza gelen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Annem bir gün kendi annesini ziyaret etmek için köyüne gideceğini söylemişti. Köyü bizim şehre iki saat uzaklıkta bulunan bir yerdi. İki üç gün kadar orada kaldıktan sonra geri dönmeyi planlıyordu. Annemi sabahleyin uğurladıktan sonra evde yalnız kalmıştım. Evimizde sessiz bir yerde bulunuyordu. Özellikle bazı günlerde sokaktan ses çıkmazdı. Gece vakitlerine kadar televizyonun karşısına geçip biraz zaman geçirmeye baktım. Gece vaktinde ise kapının deli gibi çalındığını duydum. Gelen annemdi. Yüzü solgun görünüyordu. Köye gidecek olan otobüsü kaçırdığını yarın akşam yola tekrar çıkacağını söyledi. Bende bu zamana kadar nerede olduğunu soracaktım ki koşa koşa odasına doğru gitti. Onun bu haline anlam verememiştim.

Büyük ihtimal bizim komşuların yanına uğramış ve daha sonra eve gelmiş diye düşündüm. Bende geç olduğu için televizyonu kapatıp kendi odama çekilmiştim. Sabah olduğunda bir telefon sesiyle uyandım. Arayan annemdi. Bana köyde bir hafta kalacağını anneannemin hasta olduğunu söyledi. Duyduklarım karşısında şok olmuştum. Ona yarın akşam yola çıkacağını ve ne zaman oraya gittiğini saf birazda uyku sersemi bir halde sordum. Önce sorularım karşısında afalladı. İyi olup olmadığımı sormaya başladı. Bende dün akşam olanları anlatınca o da bu duruma şok olmuştu. Çünkü annem dün akşam eve hiçbir zaman gelmemiş ve hatta otobüsüde hiç kaçırmamıştı. Onu ilk olarak uğurladığım gün annem zaten köye varmıştı. Peki dün gece eve gelen kimdi diye düşündüğümüzde bir şok daha yaşamıştık. Eve annemin kılığına bürünen bir cin gelmişti. O günden sonra evi korumak için pek çok yere Kuran yerleştirdik. Bir daha da bu tarz durumlarla hiçbir zaman karşılaşmadık.

Bir önceki yazımız olan Cin Çağırma Hikayesi başlıklı makalemizde cin çağırma ve cin cağırma hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/full-moon-567511_960_720.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/full-moon-567511_960_720-150x150.jpgadminCin Hikayelericin hikayesi,yaşanmış cin hikayesi
Yaşanmış Cin Hikayesi Annemle beraber yaşıyorduk. Babamı ise bundan çok uzun zaman önce kaybettim. Birgün başımıza gelen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Annem bir gün kendi annesini ziyaret etmek için köyüne gideceğini söylemişti. Köyü bizim şehre iki saat uzaklıkta bulunan bir yerdi. İki üç gün kadar orada kaldıktan sonra geri...