Yaşanmış Cin Hikayesi

46 yaşında iki çocuk babasıyım. Bu başımdan geçen olaylar belkide çoğumuzun pek inanmadığı şeylerden biriydi. Doğrusunu söylemek gerekirse başıma bu tarz bir olay gelmeden önce bende bu varlıkların gerçekten var olduklarına pek inanmıyordum. Bu olayla birlikte bugüne kadar düşündüğüm herşey tam tersine dönmeye başladı. Çok fazla ibadet eden ve oruç tutabilen biri değilimdir. Zira var olan şeker hastalığım oruç tutmamın önüne geçiyordu. Kötü alışkanlığım yoktu. Zararsız bir şekilde yaşamıma devam eden sıradan bir adamdım. Aslında tam olarak bu tarz birşeyin neden benim başıma geldiğini tam olarak kavrayabilmiş değilim.

Yeni bir eve taşınmıştık. 14 yaşındaki kızım sürekli olarak her gece benimle konuştuğunu ve ne zaman kalksa evin içinde dolaştığımı söyledi. İlk zamanlar onun bu söylediklerini pek ciddiye almamıştım. Yaşı küçük olduğundan dolayı kendi iç dünyasında yarattığı bir şey olduğunu düşündüm. Tabi bu düşüncemi değiştiren şeyler oldu. Bir gece mutfağa su içmek için gittim. Işığı yakmaya çalıştığımda yanmadı. Ampulun patladığını düşünüp buzdolabına yöneldim. Buzdolabımın kapısını kapattığımda kızımın masada oturduğunu fark ettim. Hiç konuşmuyor sadece bana bakıyordu. Sonra masadan kalktı. Ama o an gördüğüm şey tüylerim diken diken yapacak şeydendi.

Kızım sandığım varlık yürümüyor havada süzülerek hareket ediyordu. Ne kadar bağırmak istesemde sesimin çıkmadığını farkettim. Bir süre donuk bir halde bekledikten sonra mutfağın ışığı yandı. Gelen eşimdi başıma nelerin geldiğini sordu. Bende anlattığımda eşimle kızıma bakmak için odasına gittik. Kızım o sırada mışıl mışıl uyuyordu. Sabah uyandığında kızıma olup bitenleri anlattım. Kızımda baba sana bu durumu defalarca anlattım, sende benim gördüğüm varlıklardan birini görmüşsün dedi. Evimizi başka varlıklarla paylaşıyorduk. Bu konu ikimizin arasında bir sır olarak kaldı. Eşime bir daha bu durumu hiç açmamaya karar verdik.

Bir önceki yazımız olan Cinlerle İlgili Anlatılan Yaşanmış Hikayeler başlıklı makalemizde cin hikayeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/703_pt1_labı.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/703_pt1_labı-150x150.jpgadminCin Hikayelerigerçek cin hikayesi,yaşanmış cin hikayesi
  Yaşanmış Cin Hikayesi 46 yaşında iki çocuk babasıyım. Bu başımdan geçen olaylar belkide çoğumuzun pek inanmadığı şeylerden biriydi. Doğrusunu söylemek gerekirse başıma bu tarz bir olay gelmeden önce bende bu varlıkların gerçekten var olduklarına pek inanmıyordum. Bu olayla birlikte bugüne kadar düşündüğüm herşey tam tersine dönmeye başladı. Çok fazla ibadet...