Yaşadığım Korkunç Olay

Okuyucularımızdan gelen hikayeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Merhaba adım Sinem size başımdan geçen uzun zamandan beri hafızamdan silemediğim bir olayı anlatmak istiyorum. Biz dört kardeşiz. Bir ablam, bir abim ve birde benden küçük bir erkek kardeşim var. Ben ablamla aynı odada yatarken, diğer kardeşlerimde farklı bir odayı paylaşıyordu. Bizde ablamla ranzada yatıyorduk. Bir gece tahminimce gece 4 veya 5 sıralarında bir sesle birlikte uyandım. Kalkıp başımı çevirdiğimde annemin odaya geldiğini gördüm. Bizi kontrole geldiğini düşünerek durumu umursamadan yine uyumaya geçmiştim. O sırada annemin kulağımın yanına eğilerek birşeyler fısıldadığını duydum. Ağzında sanki birşeyler geveleyip duruyor bana birşeyler anlatmaya çalışıyordu.  Ben duruma anlam verememiştim. Büyük ihtimal dua ediyor veya üstümü örtmediğim için bana söyleniyor diye düşündüm. Sonra bir anda sesin kesildiğini farkettim.

Annemin gittiğini zannettim. Gözlerimi açmamla birlikte o şeyi görmüştüm. O varlığı gördükten sonra bağırmak istesemde bir türlü bağıramıyordum. O benim karşımda dikilmiş ve işaret parmağımı sıkmıyordu. Sonra üstüme büyük bir ağırlığın çöktüğünü hissettim. Hareket edemiyor gibi hissediyordum. Demeye kalmadan gözlerim kapandı ve uykuya daldım. Gözlerimi açtığımda sabah olmuştu. Bu olaydan sonra her gece korkutulmaya devam ettim. Korkunç rüyalar görüyor cinler tarafından takip ediliyordum. Bu sorunun neden başıma geldiğini araştırmaya başladım. Bunun için bir hocadan yardım istedim. Hoca bana kahve falı baktığımı bu nedenle bunların başıma geldiğini söyledi. O günden sonra kahve falını tamamen bırakmıştım.

Bir önceki yazımız olan Cinli Köy Hikayesi başlıklı makalemizde cin hikayesi ve cinli köy hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/27077038762_b35993614a_b-1024x693.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/27077038762_b35993614a_b-e1515957398474-150x150.jpgadminCin Hikayelericin hikayesi
Yaşadığım Korkunç Olay Okuyucularımızdan gelen hikayeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Merhaba adım Sinem size başımdan geçen uzun zamandan beri hafızamdan silemediğim bir olayı anlatmak istiyorum. Biz dört kardeşiz. Bir ablam, bir abim ve birde benden küçük bir erkek kardeşim var. Ben ablamla aynı odada yatarken, diğer kardeşlerimde farklı bir odayı paylaşıyordu....