Orman cinleri zararsızdır diye konuşulur, lakin ormanda sadece orman cinleri olduğunu da kimse söyleyemez. Cin hikayeleri ne anlatmakla ne de dinlemekle bitmez. Aşağıda anlatılan yaşanmış gerçek bir hikayedir.

Orman Cinleri

Biz dağcılık yapan bir arkadaş grubuyuz. En çetin şartlarda bile durmadan dağcılık aktivitemizi gerçekleştirebiliyoruz. Yeni maceralar ararken bir dağın üzerinde bulunan bir ormanın gizemi hakkında birkaç şey okuduk. Biz de maceracı bir grup olduğumuz için bu maceraya atılmak istedik. Hazırlıklarımızı yaptık ve yola koyulduk.

Dağ o kadar dikti ki çıkarken aşırı zorlandık. Ama çıkmamıza değmiş gibiydi sanki ormanda garip bir şeyler vardı. Olmayacak yerde çıkan otlar, hayvan ölüleri ve birçok değişik şey. Neyse, biraz dolaşalım derken arkadaşlarımı kaybettiğimi fark ettim. Bağırdım fakat cevap alamadım.
Biraz yürüdüm ve değişik sesler duymaya başladım. Sanki biri beni ormanın içlerine doğru çağırıyordu. Sesi dinledim ve ormana doğru yöneldim. Daha evvel orman cinleri hakkında bir kaç hikaye duymuştum. Zararsız olduklarını biliyordum. Korkusuzca orman içine doğru ilerledim.

Karşıma aniden 3 tane ceset çıktı, hepsi yenilmiş ve yakılmıştı. Ne yapacağımı şaşırdım ve geri doğru kaçmaya başladım. Koşarken her tarafımda ağzı ve burnu yer değiştirmiş yaratıklar her yanımı sarmaya başladı. Bir an tökezledim ve yere düştüm. Kafama elimi götürdüğümde sıcak bir sıvı hissettim. Kafamı çarpmıştım ve bayılmak üzereydim. Tam bayılırken bir yaratık gördüm ve en son onu hatırlıyorum. Uyandığımda arkadaşlarımın yanındaydım ve beni bir ambulansa bindiriyorlardı. O günden sonra kendime gelemedim ve artık bilmediğim gizemli yerlere gitmemeye karar verdim. Cin hikayeleri eskiden beri ilgimi çekmesine rağmen orman cinleri ile karşılaştıktan sonra artık cinler ile ilgili bir şey duyduğum zaman hemen o muhabbetten uzaklaşıyorum.

Bir önceki yazımız olan Hamamdaki Ayaklar başlıklı makalemizde hamamdaki ayaklar hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/11/orman-cinleri.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/11/orman-cinleri-150x150.jpgadminCin Hikayelericin hikayeleri,orman cinleri
Orman cinleri zararsızdır diye konuşulur, lakin ormanda sadece orman cinleri olduğunu da kimse söyleyemez. Cin hikayeleri ne anlatmakla ne de dinlemekle bitmez. Aşağıda anlatılan yaşanmış gerçek bir hikayedir. Orman Cinleri Biz dağcılık yapan bir arkadaş grubuyuz. En çetin şartlarda bile durmadan dağcılık aktivitemizi gerçekleştirebiliyoruz. Yeni maceralar ararken bir dağın üzerinde bulunan...