Okuyucularımızdan gelen hikayeleri beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Bugünkü yaşanmış hikayemiz uzun zamandan beri başka varlıklarla içiçe yaşamından söz edecek olan bir okuyucumuza ait. Hikayeyi okuyucumuzun dilinden dinliyoruz.

6 yaşından itibaren cinlerle aynı ortamlarda yaşamaya başladım. Çocukluğumda bir olay nedeniyle benim musallatım tam anlamıyla başlamış oldu. Küçük yaşlardan itibaren her türlü korku ve kabusun içinde bulundum. Uykularım hep korkunç varlıklar tarafından kesildi. Ve şuanda 19 yaşında olmama karşın bu olayların bir türlü arkası kesilmedi. Herkesin korkunç bulduğu olaylar artık benim için sıradan bir şey olmaya başlamıştı.

Aslında hikayenin tam olarak başlaması çoçukluk zamanlarımda bir gece vakti oldu. Odamda tek başıma yatıyordum. Bir gece vakti yatağımın şiddetli bir şekilde sallanmasıyla uyandım. Karşımda yaşlı bir adamın durduğunu fark ettim. Bu gördüğüm korkunç şeyden sonra yerimde çığlık atmış çığlıklarımla annemlerin uyanmasına neden olmuştum. Annemlere olanları anlattıktan sonra evi hemen araştırmaya başladılar. Ama o sırada evde herhangi bir kimse yoktu. Annem ve babam o gece bir kabus gördüğümü aslında sadece herşeyin bir rüya olduğunu söylemişti. Ama aslında bu durum tam da dedikleri gibi olmadı. O geceden sonra her gece 3 sıralarında çığlıklarla uyanıyordum. Huzurlu bir şekilde uyandığım hiçbir sabah yoktu. Sürekli korkunç şeyler görüyor, rüyamda birileri tarafından boğazlanıyor veya yüksek bir yerden yere çakılıyordum. 19 yaşıma geldiğimde de aslında bu olaylar tekrar etmeye devam etmişti. Ne kadar hoca varsa durumumu çözememişler cinlerin gitmek istemediklerini eğer giderlerse bana zarar verebileceklerini söylemişlerdi. Bende bu sözlerden sonra artık onlarla yaşamam gerektiğini öğrenmiş vaziyetteydim.

Bir önceki yazımız olan Gerçek Cin Hikayesi başlıklı makalemizde gerçek cin hikayesi ve yaşanmış cin hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/milas-korku-evi-1024x698.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/milas-korku-evi-150x150.jpgadminCin Hikayeleri
Okuyucularımızdan gelen hikayeleri beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Bugünkü yaşanmış hikayemiz uzun zamandan beri başka varlıklarla içiçe yaşamından söz edecek olan bir okuyucumuza ait. Hikayeyi okuyucumuzun dilinden dinliyoruz. 6 yaşından itibaren cinlerle aynı ortamlarda yaşamaya başladım. Çocukluğumda bir olay nedeniyle benim musallatım tam anlamıyla başlamış oldu. Küçük yaşlardan itibaren her türlü...