Kararbiber BüyüsüSevdiğiniz size bakmıyor, ne yapsanız sizinle ilgilenmiyor mu? Hayırlısı Allah’tan deyip kaderinize razı olmak yerine sevdiğinize kavuşmak mı istiyorsunuz? O zaman karabiber büyüsü yaparak sevdiğinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Gözü sizden başka hiç kimseyi görmeyecektir.

Bir çok kitapta karabiber büyüsü hakkında farklı tarifler olsa da genel kanı olarak ilk önce gerçekten gönülden istemek ve yapacağımız büyünün kesinlikle gerçekleşeceğine inanmak ilk şart.

 

Karabiber Büyüsü Yapılışı:

İlk önce tartılmadan satın alınmış olması kaydı ile bir tutam karabiber içinden 41 adet karabiber ayrılır. Her bir karabibere tek tek olmak üzere 3 İhlas ve 1 Fatiha Sureleri okunur. Her okunan karabiber daha evvel hazırlanmış olan odun ve ya kömür ateşi üzerine atılır.  (Burada odun ve ya kömür ateşi için nargile kömürü kullanmanız idealdir. Kolayca tutuşan nargile kömürünü alevlenip köz haline getirmek için evdeki fön makinesini kullanabilirsiniz.)41 tane karabiber ile yapılacak olan karabiber büyüsü için hem gusül hem de normal abdest almış olmanız gerekiyor. Tertemiz bir ortamda ve tertemiz bir ruh hali ile yapılacak olan karabiber büyüsünün tutmama ihtimali yok. mangalınızı yaktınız, 41 tane karabiberi hazırladınız abdestli bir şekilde okumaya başlamadan evvel her ihtimale karşı Ayetel Kürsi’yi okuyacaksınız. Sağınıza, solunuza, önünüze, arkanıza, ayak tarafına yani yere ve baş tarafına yani gökyüzüne birer defa okuyup üfleyeceksiniz. Bunu yaparken her üflemede Allahım sen beni görünmez varlıkların şerrinden koru diye içinizden geçirerek korumaya almış olacaksınız.

Karabiber Büyüsü Yapıyoruz

Hazırlıklarımız tamamsa sevdiğimize kavuşmak için karabiber büyüsünü yapmaya geçebiliriz. Ateşin başına uygun bir şekilde oturduk. Elimize aldığımız ilk karabiber ile okumaya başlıyoruz. İhlas ve Fatiha Surelerini okurken Besmele çekmiyoruz. Her okuduğumuz karabiberi ateşe atarken de Allahım, sen filan kızı/oğlu filanın kalbini bana bağla, bu karabiberin yandığı gibi benim için yansın tutuşsun, bensiz olamasın bensiz yapamasın diye dua ediyoruz. 41 tane karabiberi bu şekilde tek tek okuyup yaktıktan sonra tam bir inançla dua ederek ritüelimizi tamamlıyoruz. Daha etkili olması için 3,5,7,9,11 gibi tek sayılı günler olarak tekrar edebiliriz. Bir de büyücülüğün en önemli kurallarından biri olarak bu yaptığımızda hiç ama hiç kimseye bahsetmiyoruz.

Bu konuyla ve ya diğer büyü ve cinlerle ilgili olarak sormak istediklerinizi Soru Cevap bölümümüze sorabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şehid Seyyid Kutub ’un Dilinden Ramazan ’ın Önemi başlıklı makalemizde alimi, eylem ve islam hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/07/karabiber-buyusu.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/07/karabiber-buyusu-150x150.jpgadminBüyülerkarabiber büyüsü,karabiber büyüsü yapılışı
Sevdiğiniz size bakmıyor, ne yapsanız sizinle ilgilenmiyor mu? Hayırlısı Allah'tan deyip kaderinize razı olmak yerine sevdiğinize kavuşmak mı istiyorsunuz? O zaman karabiber büyüsü yaparak sevdiğinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Gözü sizden başka hiç kimseyi görmeyecektir. Bir çok kitapta karabiber büyüsü hakkında farklı tarifler olsa da genel kanı olarak ilk önce gerçekten gönülden...