Başka bir cin hikayesi. Onlar her yerdeler, yanımızdalar. Bismillah demeden başladığımız her yemeğin ortağı, attığımız her adımın arkadaşı… Dikkat etmeliyiz. Cinler, görünmeyen ve tehlikeli varlıklar. Cinler den korunmanın en büyük silahı da İslam dairesinde olmak. Namazlarımızı kılmak, Abdestsiz ve besmelesiz adım atmamak. Allah cin şerrinden herkesi korusun. Kötü alışkanlıklar, kumar oynanan ve içki içilen mekanlarda başımıza her an her şey gelebilir. Okuyacağınız bu kısa hikaye de bunlardan birisi.

Bir hafta önce bizim evde arkadaşlarla toplanmıştık. Bir yandan içiyor, bir yandan kağıt oynuyorduk. Zaman iyice ilerlemişti. Gece 2-3 gibiydi. Arkadaşlarımdan biri içmiyordu ve kağıt da oynamıyordu.

Sabaha namazı vaktinde kalkıp namaz kılmaya gitti. O namaz kılarken biz sürekli onunla dalga geçip alay ediyorduk. Ben bir an yüzümü yıkamak için ayağa kalktım ve namaz kılan arkadaşımın yanından geçerek lavaboya doğru yürüdüm. İçimde bilmediğim bir ürperti ve izleniyormuşum hissi vardı. Lavaboya devam ettim ve elimi yüzümü yıkadım. Tam o anda aynaya bakmamla geriye çekilmem bir oldu. Bulunduğumuz ortamı cinler basmıştı.
Aynada kanlarla yazılmış bir yazı vardı. O korkuyla okuyamadım bile. Hemen salona gittim ve kağıt oynayan arkadaşlarımın yanında onlar vardı. Arkadaşlarım alkolün etkisiyle onları görmüyorlardı fakat onlar arkadaşlarımla dalga geçiyorlardı.

Onları uyarmaya çalıştım ama beni dinlemiyorlardı. Her taraftan garip sesler geliyordu. O ara namaz kılan arkadaşım beni tuttu ve yüksek sesle Kuran okumaya başladı. Hava aydınlanıyordu ve onlarda etrafa kaçışmaya başladılar. O günden sonra bir daha ne içki içtim ne de kağıt oynadım.

Cinlerin şerrinden zor kurtulmuş, namaz kılıp, kuran okuyan arkadaşımız sayesinde zarar görmemiştik. Yaşadığım korku her şeye değerdi. Başkalarından dinlediğim cin hikayeleri gerçek olmuştu. Cinler bize de uğradı.

Bir önceki yazımız olan Hamamdaki Ayaklar başlıklı makalemizde hamamdaki ayaklar hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/11/cinler-1024x413.jpeghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/11/cinler-150x150.jpegadminCin Hikayelericin hikayeleri,cin hikayesi,cinler
Başka bir cin hikayesi. Onlar her yerdeler, yanımızdalar. Bismillah demeden başladığımız her yemeğin ortağı, attığımız her adımın arkadaşı... Dikkat etmeliyiz. Cinler, görünmeyen ve tehlikeli varlıklar. Cinler den korunmanın en büyük silahı da İslam dairesinde olmak. Namazlarımızı kılmak, Abdestsiz ve besmelesiz adım atmamak. Allah cin şerrinden herkesi korusun. Kötü alışkanlıklar, kumar oynanan...