İnşattaki kızSizlere anlatacağım bu hikâye, tamamen gerçektir.
Bundan bir ay önce inşaatta çalışıyordum ve mesaiye kalmıştım. Kızımın okul masrafları için para gerekiyordu. O gün gece olduğu için pek kişi yoktu. Bekçi, ben ve birkaç kişi inşaattaydık. Ben bodrumda boya yapıyordum.

Duvarı boyarken habire Arapça bir yazı çıkıyordu. Ben boyadıkça yazı bir daha çıkıyordu. O an arkamda bir ses duydum ve döndüğümde kimse yoktu. Sadece küçük bir kedidir dedim ve önüme döndüğüm o an beynimden vurulmuşa döndüm. Resmen karşımda küçük bir kız çocuğu kanlı bir şekilde, ağlayarak bana bakıyordu. Tutulmuştum ve hiçbir şey yapamıyordum. O ana bayılmışım ve sabah hastanede uyandım.

Olanları bekçiye anlattım. Ama duvarda hiçbir şey yazının yazmadığını hayal gördüğümü söyledi. Ben gördüğümden emindim. O günden sonra bir daha inşaata gitmedim.

Bir önceki yazımız olan Hamamdaki Ayaklar başlıklı makalemizde hamamdaki ayaklar hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/10/insaattaki-kiz.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/10/insaattaki-kiz-150x150.jpgadminCin Hikayelericin hikayeleri,cin hikayesi
Sizlere anlatacağım bu hikâye, tamamen gerçektir. Bundan bir ay önce inşaatta çalışıyordum ve mesaiye kalmıştım. Kızımın okul masrafları için para gerekiyordu. O gün gece olduğu için pek kişi yoktu. Bekçi, ben ve birkaç kişi inşaattaydık. Ben bodrumda boya yapıyordum. Duvarı boyarken habire Arapça bir yazı çıkıyordu. Ben boyadıkça yazı bir daha...