Hamamdaki Cinler

Yaşanmış korku hikayelerine bu kategoride yer vermeye devam ediyoruz. Yine okuyucumuzdan gelmiş olan bir hikayeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu hikaye yüzde yüz gerçek olup, öğrenci yurdununda uzun zaman boyunca bu şekilde anılmasına neden olmuştur. İşte tüylerinizi ürpertecek hamamdaki cinler hikayesi:

Türkiye’ nin en büyük illerindeki bir erkek öğrenci yurdundaki öğrenciler, sabahın ilk ışıklarında hamama gitmişler. Pek çok kişi burada yıkanmış. Üzerinden bir süre geçtikten sonra hamamda kalan son çocuk, etrafında kimsenin kalmadığını görmüş. Burada kimse olmadığı halde bile hamamda çok büyük bir gürültü varmış. Yan taraftan gelen gürültünün nedenini merak eden çocuk o tarafa doğru yönelmiş. Gördüğü manzaranın korkunçluğundan dolayı çocuğun resmen aklı başından gitmiş.

Sekiz tane tuhaf adam, hamamda kendi aralarında eğleniyorlarmış. Adamların hepsininde ayakları tersmiş. Çoçuk bu manzarayı gördükten sonra çığlıklar içinde oradan ayrılmış. Koşa koşa bulunduğu yerden gitmek isterken, ayağı takılarak yere düşüyor. O halini gören üç kişi çocuğun yanına gelerek ne olduğunu soruyorlar. Çoçuk panik haliyle hamamda başına gelen olayları anlatmaya başlıyor. Bunun üzerine çocuğun anlattıklarını gülerek dinleyen kişilerde nasıl yani bizim gibi diyerek kendi ayaklarını gösteriyor. Meğerse çoçuğun birarada bulundukları o kişiler birer cinniymiş. Çoçuk bu olaydan sonra eşyalarını alarak o yurttan ayrılmış. Bir daha da yurdun bulunduğu yere bile yaklaşmamaya özen göstermiş.

Bir önceki yazımız olan Yaşanmış Bir Cin Hikayesi başlıklı makalemizde gerçek cin hikayesi ve yaşanmış cin hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/kilic1.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/kilic1-150x150.jpgadminCin Hikayelericin hikayeleri,hamamdaki cinler
Hamamdaki Cinler Yaşanmış korku hikayelerine bu kategoride yer vermeye devam ediyoruz. Yine okuyucumuzdan gelmiş olan bir hikayeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu hikaye yüzde yüz gerçek olup, öğrenci yurdununda uzun zaman boyunca bu şekilde anılmasına neden olmuştur. İşte tüylerinizi ürpertecek hamamdaki cinler hikayesi: Türkiye’ nin en büyük illerindeki bir erkek öğrenci yurdundaki...