hamamdaki-ayaklarSıkıcı bir cinsel hayatım olduğu için karımı aldatmak istedim. O gece hayat kadını ile birlikte olmuştum. Pişman oldum ama eve böyle gidemezdim.

Gece saat 3 gibi hamama gitmeye karar verdim. Hamama gittiğimde içeriden müzik sesleri ve insan sesleri geliyordu. Hamam sahibine sorduğumda ‘’Ben bir ses duymuyorum’’ dedi. Şaşırmıştım. İçeriye girdim. Meyveler, yemekler ve eğlenen insanlar vardı. Bende bir köşede yıkanmaya başladım.O arada bir şey dikkatimi çekti. Birinin ayağına baktığımda ters olduğunu gördüm. Gece gece hayal gördüğümü zannettim ve bir başkasına baktığımda onun ayakları da tersti. Ters ayak ve tam göremediğim yaralı yüzleri olduğundan garip olduklarını farkettim. O an anladım ki oradakiler üç harflilerdi. Oradan sakince çıkmaya çalıştım. Biri bana Arapça bir şeyler söyledi, korkudan ellerim ve ayaklarım tutulmuştu.

Kaçmaya çalıştım ama çıkışlar kapalıydı. O an öldüğümü sandım ama hamam sahibi beni dışarı çıkardı. Olanlar yüzünden artık konuşamıyordum.

Bir önceki yazımız olan Dedemin Lanetli Saati başlıklı makalemizde cin hikayeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/10/hamamdaki-ayaklar.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/10/hamamdaki-ayaklar-150x150.jpgadminCin Hikayelerihamamdaki ayaklar
Sıkıcı bir cinsel hayatım olduğu için karımı aldatmak istedim. O gece hayat kadını ile birlikte olmuştum. Pişman oldum ama eve böyle gidemezdim. Gece saat 3 gibi hamama gitmeye karar verdim. Hamama gittiğimde içeriden müzik sesleri ve insan sesleri geliyordu. Hamam sahibine sorduğumda ‘’Ben bir ses duymuyorum’’ dedi. Şaşırmıştım. İçeriye girdim....