guvenilir-medyumDeğerli okurumuz, bu yazımızda gerçekten güvenilir bir medyum konusunda yapmanız gereken araştırmayla ilgili sizlere bilgiler vereceğiz.

Medyumlar, günümüzde çok ilgi gösterilen kimselerdir. Kişilerin kendi düşünme yetenekleriyle çözemedikleri, psikologlar yardımıyla sonuçlandıramadıkları konularda son yöntem olarak seçtikleri medyumların çok büyük bir önem görmesi nedeniyle her yerde olduğu gibi bu kutsal meslekte de işi menfaatlerine döken insanlar da türemişlerdir.

Güvenilir medyumlar, artık titiz araştırmalarla bulunabilir olmuş, çoğu insanın güveni ve parası da boş yere harcanmıştır. Bu konuda ne yapmalıyız? Gerçekten dertlerimiz konusunda danışabileceğimiz medyumu nasıl araştırmalıyız sorusuysa büyük bir muamma oluşturur. Şimdi size bu konu hakkında birkaç önerme sunacağız.

Öncelikle tutarlılık: Sadece medyumlar arasında değil, karşılıklı tüm iletişimde söylenilenlerin ve yapılanların birbirleriyle uyumlu olması, söylenilen şeylerin birbirleriyle çelişmemesi gerekmektedir. Bu durum, medyum araştırmamızda bizlere şu şekilde yardımcı olacak; yalan söyleyen veya bilmedikleri konularda insanları inandırmaya çalışan kişiler, gerek fark etmeden gerekse sonrasında fark ettikleri değişik konuşma ve hareket hataları yaparlar. Genellikle amaç birilerini bir şeylere ikna etmek olduğu için gereğinden fazla konuşurlar ve bu hem konuşmada tutarsızlık riskini arttırır hem de çok konuşulması nedeniyle gelen ziyaretçinin kafasının karışmasını sağlar.

Çok, gereksiz konuşma ve cümle tekrarları: Kişiler arası normal iletişimlerde de dikkat edilebilecek, yeterince bilgi sahibi olunmayan konularda yapılan bir hatadır. Araştırmamızda; yaptığı meziyetten haberi olmayan medyumlar ya da medyum olduğunu iddia eden kimseler, bu tür hatalara düşeceklerdir. Kalıba sığdırılmış basit cümleleri konuşma sırasında sık sık tekrar edecek, gereksiz ve uzun konuşacak, cümle tekrarlarına düşecek ama bunları yaparken aslında kendisine danışan insanların kafasını karıştırmayı amaçlamış olacaktır.

Her şeyden önce ücret talebi: Sizce bir doktor hastanın neyi olduğunu teşhis etmeden önce ameliyat ya da ilaç belirler mi? Bu konu iki aşamalı olarak incelenebilir; Bakım ücreti talebi, mantıklı bir taleptir. Muayene öncesi işlem belirlemeden önce bakım sırasında alınabilecek ücretle medyumun gerçekten medyum olup olmadığını anlayamazsınız. Ama durumunuzu anlatır anlatmaz ne boyutta nasıl bir işlem yapılacağını sizin durumunuzu kendi ilmi yöntemleriyle incelemeden 500tl 1000tl gibi bir meblağ belirten medyumlardan şüphe etmek en doğal hakkınızdır.

Hemen işlemin başlatıldığı andan itibaren sonuçlanacağını iddia etmek: İlaç tedavisini örnek alalım, belirli bir süre kullanıldıktan sonra rahatsızlığımızın geçtiğini gözlemliyoruz. Kaldı ki dua zamanları, Cuma günleri okunması gereken dualar gibi değişik ilmi gereklilikler mevcuttur. Bu durumda sizden parayı yatırmanızı bekleyen ve bir iki gün içinde sonucu göreceğinizi iddia eden kişilerin medyum değil de dolandırıcı olduklarını rahatça söyleyebiliriz. Güven duygusu, her şeyden önemlidir. Tüm bunlar dikkate alınmalı, bunların yanında kişinin içinin ısınması, halk deyimiyle gözünün tutması gerekir. Biz insanlar, içgüdülerimizle yalancı veya zararlı olan insanları tahmin edebiliriz. Bu özellik medyumlar konusunda da bize yardım edecektir elbette. Bir kimsenin bakışları, mimikleri, hareketleri, ses tonu gibi detaylardan yararlanarak içgüdülerimizle çalışacağımız medyumun gerçekten medyum olduğu konusuna güvenip güvenmememiz gerektiğini tartabiliriz.

Tüm bu ayrıntıları birleştirip kendiniz için faydalı olacak hoca ya da medyumu yine kendiniz belirleyeceksiniz. Büyüler, uygulamalar, vefkler ve daha fazlası konusunda bilgisinin var olduğuna inandığınız bir kimseyle çalışmanız, burada verilmek istenen en temel konudur. Tüm bu gözlemlerin yanında, daha önce kendisinden yardım almış kimseleri bulup onların medyum hakkındaki yorumlarından da faydalanmanız yararınıza olacaktır. Kapsamlı bir araştırma sonucunda gerçekten medyumluk hizmetleri sağlayan, insanları asla kandırmayan bir hocayla beraber çalışmanızda hiçbir engel yoktur. Yine de bir medyum araştırmasına girişecek kadar çaresiz kalmamanız, sorunlarınızı kolayca halledebilme gücünü kendinizde bulmanız dileklerimizle…

Bir önceki yazımız olan Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde bağlama büyüleri, bağlama büyüsü ve bağlama büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/12/guvenilir-medyum.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/12/guvenilir-medyum-150x150.jpgadminBüyülerbüyü,güvenilir medyum,güvenilir medyum iletişim,medyumlar,medyumluk hizmetleri
Değerli okurumuz, bu yazımızda gerçekten güvenilir bir medyum konusunda yapmanız gereken araştırmayla ilgili sizlere bilgiler vereceğiz. Medyumlar, günümüzde çok ilgi gösterilen kimselerdir. Kişilerin kendi düşünme yetenekleriyle çözemedikleri, psikologlar yardımıyla sonuçlandıramadıkları konularda son yöntem olarak seçtikleri medyumların çok büyük bir önem görmesi nedeniyle her yerde olduğu gibi bu kutsal meslekte de...