guvenilir-medyumGüvenilir medyum hoca bulmak hermen hemen bir çoğumuzun sorunu. Medyum dediğimiz insanlar diğer dünya ile aralarında bağlantı kurabilen, telepatik ve parapsikoloji yeteneklerine sahip özel kişilerdir. Medyumluk on yedinci yüzyılın başlarından itibaren günümüze kadar dayanmaktadır ve dünyada gerçekten sayılı insanın yetenekleri arasında bulunmaktadır. Medyumluk ve 6. His birbirine karıştırılmamalıdır. 6. His dünyadaki bütün insanların özelliğidir ancak bu yeteneği kimin ne derece kullanabildiği kişiden kişiye değişim gösterir. Medyumlar ve tüm bu psişik yetenek sahibi olan insanlar, bu yeteneklerini olağanüstü biçimde kullanarak sunarlar.

Medyum insanların kehanet yönü ileriye dönüktür ve bunun sebebi ise diğer varlıklarla yani cin ve perilerle konuşabiliyor olmalarıdır. Bildiğiniz gibi cinler ışık hızında hareket ederler ve onların zaman birimleri bizimkinden daha erken oluşur. Bu sebeple kaçırılma gibi bir olayı medyumun, tabii gerçek medyum ise çözmesi kaçınılmazdır. Metafizikle de bütünüyle bağdaşan duru görü yalnızca özel insanlara bahşedilmiştir, bunun ayrıcalıkla bilinmesinde fayda vardır. Bu duru görü, önceden belirlenmiş olan bir nesne, öğe veya insanın varlığından haberdar olmak adına kullanılan telepatik yöntemlerdir. Dinimize göre ruhsal varlıkların insanoğluna görünmeleri yasaklanmıştır. Bu nedenle bu varlıkların insanoğlu için tehlike arz etmedikleri kanısındayız. Ancak ne var ki dünyada mutlaka bir ya da birden çok kötülük meydana gelecektir ve bu tezin de kesinlikle hafife alınacak bir yanı yoktur. Gerçek ve güvenilir medyumların görebildiği belli başlı sınırlar mevcuttur, bunlarla birlikte yakın geleceği görebilmektedirler. Buna en anlaşılır örneği verecek olursak bir hava durumunu örnek verebiliriz. Hava yağmurlu olacak diye bir ibare kullanıldığında o gün içerisinde mutlaka yağmış olur. Tamamen yakın geleceği kapsayan ve hislere dayalı olarak açıklanan ibarelerdir. Dünyadaki en ünlü medyumlar bile yalnızca fikren konuşmaktadırlar. Hiçbiri kesin konuşmazlar, çok yüksek olasılık değerleri taşıyan fikir ve tezleri ortaya koyarlar.

Unutulmaması gereken bir konu ise medyumluk içinde her alanda olduğu gibi düzenbaz ve dolandırıcıların olduğu gerçeğidir. Yeryüzünde var olan şeylerin gidişatı ile ilgili kesin yargılarla konuşan, kendilerine medyum adını vermiş ve insanların zayıf taraflarını kullanarak maddi kazanç elde etmeye çalışan bu kişilerden uzak durmanızı ısrarla tavsiye ederiz. Güvenilir bir medyum sizlere her şeyin kesin yargısını vermez. Bu hüküm yalnızca Allah’a mahsustur. Güvenilir medyum sizlere yalnızca daha önce de dediğimiz gibi yüksek olasılıklı tezler ve fikirler sunar, üstün yetenekleri ile dileklerinize kapı aralar. Birden fazla meziyete sahiptirler ve bu konuda parapsikoloji bilimcileri de hemfikirdirler. Günümüzde ülkemizde medyumların yaptığı kötü büyüleri bozma ve bağlama büyüleri bozma en çok talep gören isteklerdendir. Büyü dinimizde yasaklanmış olsa dahi bunu panzehir amaçlı iyi niyetli kullanmanın hiçbir sakıncasının olmadığı kanısındayız.

Günümüzde artık her tarafta, her köşe başında ya da mahalle arasında medyum bulunur duruma gelmiş durumdayız. Bu medyumluk ile ilgili en büyük sıkıntılardan birisidir. Çünkü siz koca yürekli insanların çalışmalarınızı yaptırmak istediğiniz medyum tamamen işinizi sağlam ve etkili bir şekilde yapmayabilir. Gerçek medyum ve güvenilir medyum neticeleri olumlu olacak biçime en uygun haliyle çalışmalarınızı, taleplerinizi yapıp sonuca ulaştırır. Ancak günümüzde daha önce de dediğimiz gibi o kadar çok medyum olmaya başladı ki bunların tümü maalesef ki doğru medyum değildirler. İlim bilmez ve yalnızca maddi çıkar düşkünü olan bu kişiler içinde olduğunuz sıkıntılı durumdan faydalanarak umutlarınızı bir anda suya düşürmektedirler. Medyum ararken dikkat etmeniz gerekenler üstünde durmak istiyoruz. Eğer bir medyum arıyorsanız mutlaka bu hususlara dikkat etmelisiniz.

Güvenilir Medyum ararken dikkat edilmesi gerekenler:

Eğer medyumu internetten bulduysanız medyum web sitesi içeriğine ve güvenilirliğine mutlaka en ince ayrıntısına kadar dikkat edin. Yeni yapılan site olmamasına özen gösterin. Çünkü bir medyumun web sitesi ne kadar eskiye dayanırsa bu medyum hoca piyasada da bir o kadar eski ve güvenilir demektir.

Medyumun mutlaka resmi ruhsatı ve vergi levhası olmasına dikkat edin. Bu belgeleri ister web sitesinde isterse de kendi ortamında sunsun, mutlaka bu belgeler var olmalıdır.

Yorumları dikkatlice ve özenle okuyun. Bu kişilerin gerçek kişiler olduğuna, iletişim bilgileri olup olmadığına ve çalışmalarını nasıl sonuçlandırmış olduğuna dikkat edin.

Siz de güvenilir medyum arıyorsanız mutlaka doğru adrese, doğru siteye gittiğinizden emin olun. Hayallerinizi boşa sayacak kimseyle vakit harcamanızı istemez ve birlikte çalışmayı dileriz.

Bir önceki yazımız olan Kısmet Açtırma Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2016/01/guvenilir-medyum.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2016/01/guvenilir-medyum-150x150.jpgadminBüyülerbüyü,güvenilir medyum,güvenilir medyum iletişim,medyum hoca,medyum web sitesi
Güvenilir medyum hoca bulmak hermen hemen bir çoğumuzun sorunu. Medyum dediğimiz insanlar diğer dünya ile aralarında bağlantı kurabilen, telepatik ve parapsikoloji yeteneklerine sahip özel kişilerdir. Medyumluk on yedinci yüzyılın başlarından itibaren günümüze kadar dayanmaktadır ve dünyada gerçekten sayılı insanın yetenekleri arasında bulunmaktadır. Medyumluk ve 6. His birbirine karıştırılmamalıdır. 6....