Her ne kadar geri getirme büyüsü desek de özünde geri getirme duası demek daha doğru. Sevdiğiniz, yıllardır aynı yastığa baş koyduğunuz eşiniz, hayat arkadaşınız şu ve ya bu sebepten sizi terk mi etti? Geri getirme büyüsü daha evvel bir çok defa denenmiş, temiz bir kalp ve halis niyetle yapıldığında çok faydalıdır.

Geri dönmesini istediğiniz kişiye karşı içinizde gerçek sevgi ve muhabbet yoksa denemenizi bile tavsiye etmeyiz. Ger döndürme büyüsü için en önemli etken halis niyettir. Bunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Yapacağınız dualarda da halis niyet, geri dönmesini istediğiniz kişi için de halis niyet….

Şimdi geri getirme büyüsü için neler yapılması gerektiğini adım adım işleyelim:

Geri getirme Büyüsü:

İlk önce tertemiz bir abdest alınacak.

Daha sonra da 2 rekat hacet namazı kılınacak.

Fatiha Suresi, İhlas Suresi, Felak Suresi, Nas Suresi 3’er defa okunduktan sonra,

Yüce Allah’ın 99 ismi şerifinden 7 tanesini 99’ar defa kendimiz duyacağımız şekilde zikir yapacağız. Zikri yaparken de her ismi zikrettiğimizde ismin manasını düşünerek Allah’tan o ismi şerifi hatırına yardım dileyeceğiz.

Ya Vedüd: Kullarını çok seven,

Ya Camii: Her şeyi bir araya toplayan,

Ya Aziz: Her zaman galip gelen, hiç mağlup olmayan,

Ya Cemil: Zatı en güzel olan, ondan daha güzeli olmayan,

Ya Rahman: Tüm varlıklara merhamet ve hayır ile muamele eden,

Ya Rahim: Bol nimet veren, çok merhametli olan,

Ya Vekil: Kendisine güvenen kullarının işlerini yoluna koyan, rızkına kefil olan.

Yukarıdaki zikirleri sayılarınca tamamladıktan sonra, 7 defa da Ayet-el Kürsi okunacak.

Daha sonra geri gelmesini istediğiniz kişinin annesinin ismi ile kendisinin ismini söyleyerek (filan oğlu filan ve ya filan kızı filan kişi niyetine) halis bir niyetle Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’e salavatlar getirerek huşu içinde kendi hal lisanımız ile dua edeceğiz. Geri getirme büyüsü yapmaya karar vermeden önce giden kişinin neden terk edip gittiği konusunda kendimizle istişare yaparak, sevdiğimiz ger döndüğünde onu bir daha üzmemeye, gitmesine sebep olacak tavır ve davranışlarda bulunmamaya niyet etmeliyiz.

Unutmayın, her duanızda her işinizde Yüce Allah‘a her yakarışınızda en önemli etken halis niyet ve temiz kalptir. Geri döndürme büyüsünü uygulayan okuyucularımızın sonuçları yorum olarak eklemeleri diğer okuyucularımız için çok faydalı olacaktır.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/11/geri-getirme-buyusu.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/11/geri-getirme-buyusu-150x150.jpgadminBüyülergeri döndürme büyüsü,geri getirme büyüsü
Her ne kadar geri getirme büyüsü desek de özünde geri getirme duası demek daha doğru. Sevdiğiniz, yıllardır aynı yastığa baş koyduğunuz eşiniz, hayat arkadaşınız şu ve ya bu sebepten sizi terk mi etti? Geri getirme büyüsü daha evvel bir çok defa denenmiş, temiz bir kalp ve halis niyetle yapıldığında...