gerçek-karabiber-buyusuİnsan aşık olmayı versin, dünya sanki sevdiğinin etrafında dönüyormuşçasına her şey değişiyor. Halk arasında top karabiber büyüsü diye geçen gerçek karabiber büyüsü nasıl yapılır izah edeceğiz. Bir çok farklı kaynakta bir çok farklı tarifi yapılan gerçek karabiber büyüsü için bazı tariflerde 12 karabiber, bazı tariflerde 21 karabiber bazılarındaysa 41 karabiber büyüsü diye geçen bu aşk ve sevgi büyüsü için aslında karabiberin sayısının bir önemi yok.

Dedik ya insan aşık oldu mu gözü hiç bir şey görmüyor. Aşkın yaşı da olmuyor, evlisi bekarı da… İnsanın hayatında iyi gitmeyen bir şeyler varsa hele bazen hak etmediğine inandığınız halde yeni aşklara yelken açıverirsiniz. Aldığınız her yaş bir önceki yaşınızdan daha tecrübeli bir o kadar da daha telaşlı oluyor insan. Öğrendiklerimiz arttıkça ömrümüz kısalıyor. Zamanı boşa geçirmeme telaşı sardı mı bir kere aşkımız için yapmayacağımız hiç bir şey kalmıyor. Tam da burada imdadımıza yetişen gerçek karabiber büyüsü nasıl yapılır, nasıl yaptırılır onu öğrenmeye çalışıyoruz. Okuduğumuz her kaynak farklı bilgiler farklı tarifler içerse de 12 karabiber, 21 karabiber ve ya 41 karabiber derken kafamız iyice karışıyor.

Sevdiğinizi kendinize bağlamanın ilk şartı hislerinize gerçekten güveniyor olmanız ve halis niyet etmenizdir. İntikam için ve ya başka birine zarar vermek için yapılacak olan gerçek karabiber büyüsü başınıza büyük işler açabilir.

Gerçek Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır

Hibrid tohum karabiberden üretilmiş olan tohumlar kesinlikle büyü yapmakta kullanılmamalıdır. Büyüde kullanacağınız karabiberler kısır olmamalı doğurgan olmalıdır. Yüksek verim almak için İsrail ürünü tohumlar hiç bir büyüde kullanılamaz. Organik karabiber kullanmanız ilk kural.

organik-karabiberTerazi görmemiş bir tutam karabiberi 3 ihlas suresi ve 1 fatiha okuyarak mangalda teker teker yakılacak. Bir çok tarifte farklı farklı verilen sayılar tutamdaki karabiber sayısını buluncaya kadar devam edilecek yani 12, 21 ve ya 41 karabiber kızgın mangal ateşine teker teker atılacak, her birine halis niyetle ihlas suresi ve fatiha suresi okunacak.

Abdestli olmak da şartlardan bir tanesi. Eğer niyetiniz halis ve temizse sevdiğinizin kalbi sizin için çarpmaya başlayıncaya kadar uygulamaya her gün devam edilecek. Eğer kendinize güvenmiyorsanız bir medyumdan yardım alabilirsiniz.

İster bayan olsun ister erkek ve ya ister genç olsun ister yaşlı… İnsan sevgisi için neler yapmıyor, nelere katlanmıyor ki. Umarız bu yazımız işinize yarar ve sevdiğinize kavuşmak için gösterdiğiniz çabaların karşılığını alırsınız. Karabiber büyüsü ile sevdiğine kavuşanlardan olmanız dileği ile.

Bir önceki yazımız olan Karabiber Büyüsü İle Sevdiğini Bağlama başlıklı makalemizde karabiber büyüsü ve karabiber büyüsü yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/11/karabiber-buyusu.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/11/karabiber-buyusu-150x150.jpgadminBüyüler12 karabiber büyüsü,21 karabiber büyüsü,41 karabiber büyüsü,gerçek karabiber büyüsü,karabiber büyüsü,karabiber büyüsü yapılışı
İnsan aşık olmayı versin, dünya sanki sevdiğinin etrafında dönüyormuşçasına her şey değişiyor. Halk arasında top karabiber büyüsü diye geçen gerçek karabiber büyüsü nasıl yapılır izah edeceğiz. Bir çok farklı kaynakta bir çok farklı tarifi yapılan gerçek karabiber büyüsü için bazı tariflerde 12 karabiber, bazı tariflerde 21 karabiber bazılarındaysa 41...