Gerçek Cin Hikayesi

Sizlerden gelen hikayeleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü hikayemiz küçük yaşlarda başına garip bir olay gelmiş olan okuyucumuzdan gelmiştir. Şimdi o zamanlarda yaşananları onun dilinden dinleyelim.

Henüz 12 yaşında başımdan geçen olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Henüz çocukluk zamanlarında kendimden birkaç yaş büyük ablamla aynı odayı paylaşıyorduk. Aslında her gecemiz sorunsuz geçerken, o gece gerçekleşen olay beni derinden etkilemişti. O zamandan sonra evin içinde farklı yaratıklarla birlikte yaşadığımıza artık ikna olmuş durumdaydım. Gecenin en geç zamanlarında uykudan şiddetli bir şekilde bir elin dürtüklenmesiyle uyandım. Uykulu bir durumda kalkarak etrafıma baktım. Karşımda duran şey ise upuzun bir gölgeydi. İnsan gölgesine benzeyen bu gölge, ablamın yatağının başında oturmuş etrafı seyrediyordu. Gördüklerim beni büyük korkuya uğratmış dona kalmıştım. O sırada aklıma gelen her türlü duayı okuyarak yorganın altına kapandım.

O gece sabaha kadar gözüme uyku girmemişti. Ablam olanlardan habersiz uyumaya devam ediyordu. Sabahın ilk ışıklarını beklemeye başladım. Sabah olduğunda gece tüm olup bitenleri aileme anlattım. Ama onlar bana inanmamıştı. Kendi kafamdan uydurduğum halüsinasyon tarzı bir şeyin olduğunu söylüyorlardı. Zira uyku sersemide olduğum için bu tarz şeylerin olma ihtimali onlara göre daha fazlaydı. Daha sonra bu olaylar her gece boyunca tekrar etmeye devam etti. Her gece çığlıklar içinde bambaşka bir kabusla uyanmaya devam ediyordum. Bu durum uzun zaman boyunca devam edince beni bir hocaya götürmeye karar verdiler.  Hoca çok fazla korunmasız kaldığım için başıma bu tarz birşey geldiğini söyledi. O günden sonra her gece mutlaka gerekli korunma dualarını okuyarak yatmamı söyledi. Ve bende ondan sonra başucumda Kuran ve dua okuyarak yattığımda bir daha bu tarz varlıklarla hiçbir zaman karşılaşmadım.

Bir önceki yazımız olan Hamamdaki Cinler başlıklı makalemizde cin hikayeleri ve hamamdaki cinler hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/dark-bedroom-for-better-sleep-1.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/dark-bedroom-for-better-sleep-1-150x150.jpgadminCin Hikayelerigerçek cin hikayesi,yaşanmış cin hikayesi
Gerçek Cin Hikayesi Sizlerden gelen hikayeleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü hikayemiz küçük yaşlarda başına garip bir olay gelmiş olan okuyucumuzdan gelmiştir. Şimdi o zamanlarda yaşananları onun dilinden dinleyelim. Henüz 12 yaşında başımdan geçen olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Henüz çocukluk zamanlarında kendimden birkaç yaş büyük ablamla aynı odayı paylaşıyorduk. Aslında her gecemiz...