Kıymetli ziyaretçilerimiz, bize gönderdiğiniz başınızdan geçen cin hikayeleri sayfalarımızda yayınlamaya devam ediyoruz. Bizlere musallat olan cinlerden, ifrit ve şeytanlardan korunmak için Allahü Teala’ya sığınıyoruz. Cin musallatı belasına düçar olanlara Allah yardım etsin.

Cin hikayeleri

Çocukluğum hep sorunlu geçmişti. Dışlanmış ve arkadaş bulamamıştım. İnternette gezinirken ‘’Gizemli arkadaşlar edinmek ister misiniz?’’ tarzı bir ilan gördüm. İlanı açtığımda çok şaşırdım. Herhangi bir iletişim adresi yoktu. Sadece bir Arapça yazı ve yanında ‘’ Okumadan önce iyi düşün’’ yazan Türkçe bir yazı vardı.

İçime bir kurt düşmüştü ama kararlıydım, okuyacaktım. Okudum ve bir anda ilan kayboldu. Hayal kırıklığına uğramıştım. Vakit epey geç olduğu için yatağıma uzandım ve uyumaya başladım. Tam uykuya geçmiştim ki bir ses duydum. Adımı söyleyen bir sesti bu. Kalktım ve etrafıma bakındığımda bir kız masamın üstünde oturuyordu.

Ne olduğunu anlamaya çalışırken bir terslik olduğunu anladım. Çünkü kız çok çirkindi ve ayakları tersti. Elim ayağıma dolaştı ve yere düşüp kafamı duvara çarptım. Daha önceleri dinlediğim cin hikayeleri gerçek oluyordu. Hastanede uyandım. Anladım ki internette görülen her şeyi okumamak gerekiyor. Çünkü yanlışlıkla onları çağırmış olabilirsiniz.

Cin hikayeleri tarih boyunca dilden dile dolanan, kimi zaman merak uyandıran kimi zaman da bizleri korkutan hikayelerdir. Bizler dinimizi eksiksiz yaşar, yaradana sığınırsak korunmuş oluruz.

Bir önceki yazımız olan Hamamdaki Ayaklar başlıklı makalemizde hamamdaki ayaklar hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/11/cin-hikayeleri.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/11/cin-hikayeleri-150x150.jpgadminCin Hikayelericin hikayeleri,cin musallatı
Kıymetli ziyaretçilerimiz, bize gönderdiğiniz başınızdan geçen cin hikayeleri sayfalarımızda yayınlamaya devam ediyoruz. Bizlere musallat olan cinlerden, ifrit ve şeytanlardan korunmak için Allahü Teala'ya sığınıyoruz. Cin musallatı belasına düçar olanlara Allah yardım etsin. Cin hikayeleri Çocukluğum hep sorunlu geçmişti. Dışlanmış ve arkadaş bulamamıştım. İnternette gezinirken ‘’Gizemli arkadaşlar edinmek ister misiniz?’’ tarzı bir...