Evlenmek için etkili dualar

 

Hayırlı bir kısmet arayan kişilerin yapabileceği en iyi şeylerden biride dualara yönelmektir. Evlenmek için etkili dualar hangileridir, merak ediyorsanız okumaya devam edin.Zira dualara yönelerek pek çok insan hayalindeki kısmeti bulmuş ve bu şekilde mutlu bir yuvanın sahibi olmuştur. Bunun için kısmet açma duası gibi pek çok yöntemin bulunduğunu belirtmemiz gerekiyor. Eğer düzenli ve inançlı bir şekilde bu duayı okumaya devam ederseniz, Allah (c.c) izniyle güzel bir evlilik için ilk adımı bu şekilde atmış olursunuz.

Evlenmek İçin Mutlaka Okumanız Gereken Dualar

Uzun zamandan beri evlilik isteyen ama bunun için henüz uygun bir eş adayı bulamamış kişilerin aşağıdaki duayı okuması tavsiye edilir. Evlenmek için etkili dualar ile birlikte tıpkı hayallerinizi süsleyen şekilde iyi niyetli ve anlayışlı bir kişiyle karşılaşmanız mümkün olacaktır.

1-Hadid Suresi

Her namaz sonrasında kısmetini açmak isteyen kişiler bu duaya yönelmelidir. Her gün devam edilmesi gereken bu dua iyi bir kısmetin bulunmasına vesile olacaktır.

‘’Ve ennel fadle bi yedillâhi yû’tîhi men yeşâu, vallâhu zûl fadlil azîm.

2-Taha Suresi

Öte yandan evlenmek için dualar arasında okumanız gereken diğer dua Taha suresidir. Bu kısmet duasının her gün mutlaka 66 kez okunması gerekir.

Festebşirû bi bey’ıkumullezî bâya’tum bihî, ve zâlike huvel fevzul azîm(azîmu).

3-Kısmet Açmak İçin Üzerinizde Taşımanız Gereken Ayetler

Aşağıdaki ayetleri bir kağıda yazarak üstünüzde taşımaya başlarsanız, yine aynı şekilde oldukça büyük etkilerini görebilirsiniz.

Vel fecri. Ve leyalin ‘aşrin. Veşşef’ı velvetri. Velleyli iza yesri. Hel fiy zalike kasemün liziy hıcrin.

Ve cealna mim beyni eydihim sedden ve min halfihim sedden fe ağşeynahüm fehüm la yübsırun.

İnna fetehna leke fethan mubiyna.

Nasrun minallâhi ve fethun karîb(karîbun)

Ya hayral Fatihine bi rahmetike ya erhamer rahimin.

Bir önceki yazımız olan Eşler Arasındaki Sevginin Artması İçin Okunacak Dua başlıklı makalemizde Eşler Arasındaki Sevgiyi Arttıracak Dualar, eşler arasındaki sevgiyi arttıran dualar ve karı kocayı bağlayan dualar hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/12/1818974_0_1509294273xwj6W.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/12/1818974_0_1509294273xwj6W-150x150.jpgadminTılsımlı DualarEvlenmek İçin Dualar,Evlenmek İçin Etkili Dua,Kısmet Açma Duası,tılsımlı dualar
  Hayırlı bir kısmet arayan kişilerin yapabileceği en iyi şeylerden biride dualara yönelmektir. Evlenmek için etkili dualar hangileridir, merak ediyorsanız okumaya devam edin. . Zira dualara yönelerek pek çok insan hayalindeki kısmeti bulmuş ve bu şekilde mutlu bir yuvanın sahibi olmuştur. Bunun için kısmet açma duası gibi pek çok yöntemin bulunduğunu...