Okuyucularımızdan gelen hikayeleri paylaşmaya devam ediyoruz. Yine bir okuyucumuzun başından geçen bir hikayeyi onun dilinden dinleyelim.

Evdeki Esrarengiz Olay

Evliliğimin ilk dönemlerinde başıma gelmiş bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Biz eşimle birbirimizi çok severek kaçarak evlendik. Maddi imkansızlıklardan dolayı ucuz ve tek katlı bir ev bularak taşınmıştık. Ücra bir yerde kiraladığımız evin yakınında kimseler yoktu. Eve ilk girdiğimiz andan itibaren burada tuhaf birşeylerin olduğunu hisseder gibiydik. Ama ben genel olarak başka varlıkların olduğu düşüncesini hep saçma bulmuştum. Bu evle birlikte bugüne kadar bütün bildiklerimin aslında tamamen yanlış olduğunu öğrendim. Ev çok fazla rutubetli ve soğuk bir evdi. Her geçen gün burada oluşan değişimler beni ürpertiyordu. Zira kapı tıklamaları, ayak sesleri evin içinde eksik olmayan seslerdi. Bir keresinde mutfağa gidip su içtikten sonra arkamdan peşpeşe kırılan bardaklarla birlikte tuhaf olaylar başladı. Nedensiz yere kırılan bardaklardan sonra çok korkmuş bağırarak evden çıkmıştım. Eşim o sırada işte idi. Dışarısı eve nazaran biraz daha güvenli gibi duruyordu. Eşim eve iki saat sonra gelebildi. Bende ancak o şekilde tekrar eve girebildim. Genel olarak hep benim denk geldiğim bu tarz durumlar sonrasında eşim bana haliyle inanmıyordu. Ama her gece gördüğüm kabuslar ve kötü varlıkların etkisini çok net bir şekilde hissedebiliyordum. Bir gün uykuya daldıktan sonra uyumakla uyanık kalmak arasındaki bir durumda, bir varlığın yanıbaşıma kadar geldiğini hissettim. Nefes alışverişlerini kulağımın dibinde hissediyor gibiydim. Kalkmak istesemde bir türlü kalkamıyordum. Bağırmak istesemde bir türlü sesim çıkmıyordu. Uykudan uyandıktan sonra meğerse kendime o sırada hep zarar vermişim. Her tarafım kesik izleri içinde uyandım. Eşim eve gelince halimi gördükten sonra artık bana inanmıştı. Bütün eşyalarımızı toplayarak o evden taşınmaya karar verdik. Bir dahada mümkün olduğu kadar o evin bulunduğu yere asla yaklaşmadım.

Bir önceki yazımız olan Yaşanmış Cin Hikayesi başlıklı makalemizde cin hikayesi ve yaşanmış cin hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/12/d22baa2e-7603-4c60-a2e6-143100dd7bc2.jpg.754x500_q85_box-20101024545.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/12/d22baa2e-7603-4c60-a2e6-143100dd7bc2.jpg.754x500_q85_box-20101024545-150x150.jpgadminCin Hikayelericin hikayeleri,esrarengiz ev hikayeleri,Evdeki Esrarengiz Olay
Okuyucularımızdan gelen hikayeleri paylaşmaya devam ediyoruz. Yine bir okuyucumuzun başından geçen bir hikayeyi onun dilinden dinleyelim. Evdeki Esrarengiz Olay Evliliğimin ilk dönemlerinde başıma gelmiş bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Biz eşimle birbirimizi çok severek kaçarak evlendik. Maddi imkansızlıklardan dolayı ucuz ve tek katlı bir ev bularak taşınmıştık. Ücra bir yerde kiraladığımız...