Bazen evliliklerin ilk günkü gibi heyecanlı ve sevgi içinde olması zor bir konu olabiliyor. Çeşitli nedenlerden dolayı birbirinden kopmaya başlayan çiftler arasına soğukluk girerken, bu konu her gün biraz daha can sıkıcı olmaya başlayabiliyor. İşte bu tarz sancılı durumlarda duaların gücünden yararlanarak bu zorluktan kurtulabilmeniz mümkündür. Eşlerin arasındaki sevginin yeniden canlanmasını sağlayacak bu dualar sayesinde birbirinize ilk günkü gibi yeniden bağlandığınızı hissedebilirsiniz. Tabi tılsımlı duaların tam olarak etkisini gösterebilmesi için ilk olarak inanarak ve düzenli bir şekilde okumaya devam etmeniz gerekiyor. Bu adımı atlattıktan sonra bu mucizevi duanın her gün artan bir şekilde etkisini görmeye başlayacaksınız.

Eşler Arasındaki Sevgiyi Arttıracak Dualar

Eşler arasındaki sevgiyi arttırmak için mutlaka okumanız gereken bu dualar dört adımda yapılacaktır. Günlük olarak mutlaka okumanız gereken şeyler esma, Duhan suresi 25.ayet, Taha Suresi 39. ayet ve Besmele-i Şeriftir. Etkisini görene kadar okumanız tavsiye edilir. Aynı zamanda okumaya daha sonrada devam edebilirsiniz.

1-Bu esmanın sabah ve akşam olmak üzere 251 kez okunması gerekecektir. Düzenli bir şekilde devam edildiğinde eşler arasındaki huzursuzluğu bitirdiği kesin olarak onaylanmış bir duadır. Okumanız gereken dua:

”La ilahe illallahül vedüd, la ilahe illallahürrauf.”

2-Bunun yanında Duhan Suresinin 25. ayetide her gün olmak şartıyla 21 veya 71 kez okunmalıdır.

”Kem terakû min cennâtin ve uyûn.”

3-Taha Suresi 39. Ayeti her gün 41 kere okunmalıdır.

Enıkzifîhi fît tâbûti fakzifîhi fîl yemmi felyulkıhil yemmu bis sâhıli ye’huzhu aduvvun lî ve aduvvun lehu, ve elkaytu aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea alâ aynî.

4-Tüm duaların okumaları bittikten sonra bir bardak su alarak bu suya 786 kez Besme-i Şerif okunup üflenmeli daha sonrada bu bardağın çiftler tarafından mutlaka içilmesi sağlanmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Zengin olmak icin etkili dua nedir? başlıklı makalemizde rızk, zengin olmak ve zengin olmak için çok tesirli dua hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/12/marry-2002931_960_720.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/12/marry-2002931_960_720-150x150.jpgadminTılsımlı DualarEşler Arasındaki Sevgiyi Arttıracak Dualar,eşler arasındaki sevgiyi arttıran dualar,karı kocayı bağlayan dualar
  Bazen evliliklerin ilk günkü gibi heyecanlı ve sevgi içinde olması zor bir konu olabiliyor. Çeşitli nedenlerden dolayı birbirinden kopmaya başlayan çiftler arasına soğukluk girerken, bu konu her gün biraz daha can sıkıcı olmaya başlayabiliyor. İşte bu tarz sancılı durumlarda duaların gücünden yararlanarak bu zorluktan kurtulabilmeniz mümkündür. Eşlerin arasındaki sevginin...