eski-sevgiliyi-unutma-buyusuEski sevgiliyi unutmak, sanıldığı kadar da kolay değildir. Genelde bunu son çare olarak düşünür insan, tabi işin ucunda mecburi bir unutma yoksa… Giden sevgiliyi unutma büyüsü olarak da tabir edilebilecek olan bu büyüsel uygulama; tam anlamıyla bu veya buna benzer durumlarda kişinin erkek arkadaşını unutmasına yardımcı olur. Bu tarz gereksinimlere giren genelde kızlar olduğu için eski sevgiliyi unutma konusunda en etkili olabilecek büyüsel uygulama önerisini sunuyorum.

Aşk, bazı durumlarda kaçınılmaz bir sona mahkumdur. Aldatılmak, ailenin asla müsaade etmemesi, kişiler ve karakterler arası anlaşmazlıklar, hiç beklenmedik bir ihanet vb. İşte bu durumlarda ayrılığın acısı yanar durur içinizde. Canınızın ne denli yandığını bazen gözyaşlarınız bile anlatamaz. Giden de olsa, geri gelmesi için yalvarmamanız gerektiğini bilseniz de yüreğinize söz geçiremezsiniz ve uykunuzu aldığınız bir geceniz bile olmamıştır gittiği günden beri. Ağlamaktan helak olmuşsunuzdur artık, ne yaptıysanız hiç kar etmiyordur. O zaman buyrun eski sevgiliyi unutma büyüsü hazırlığına başlayın. Gerçekten inanılarak yapıldığı durumda eski sevgiliyi unutma büyüsü, kalp kurtaran cinstendir. Uygulamamızı sorunsuz bir şekilde sonlandırabilmemiz için elimizde mevcut olması gerekenler:

Sevdiğimiz ve bizi terk eden erkeğin fotoğrafı, bizim fotoğrafımız (ikisi de tam boyut bir şekilde kağıt üzerinde olmalı.) mum, yassı bir tabak, iğne, yastık, ağaçlık bir alan… Bunlar hazır olduğunda eski sevgiliyi unutma büyüsü için her şey tamam demektir.

ESKİ SEVGİLİYİ UNUTMA BÜYÜSÜ TARİFİ:

Eski sevgilinizin fotoğrafını yastığın altına, kılıfın da içine koyun. Yani fotoğrafı dışarıdan biri göremesin ve yastığı kaldırdıklarında da kılıfın içini açmadan göremeyecek durumda olsunlar. O yastıkta tam yedi gün yatacaksınız, bu zorlu sürece elveda etmenin ilk adımı budur. Sabah her uyandığınızda elinizi yastık kılıfına sokun ve ilk kez dokunduğunuz şey o fotoğraf olsun.Bu arada kendi fotoğrafınız da sizinle aynı evin içinde ama pek uğramadığınız bir yere asılmış ya da konulmuş olmalı. Sevgilinizin resminin üzerinde uyuyarak geçirdiğiniz yedi günün sonunda, fotoğrafı koyduğunuz yerden çıkarın. Kendinizi sıkın ve resme uzun uzun bakmayın. Hatta mümkünse hiç bakmayın.

Elinize mumu, iğneyi ve tabağı alın; dışarıya bir doğa yürüyüşüne gidin. Etrafta kimsenin olmadığından emin olun ve yalnız yürümeye devam edin. Oldukça tenha olduğuna kanaat ettiğiniz bir yerde durun ve tabağın üzerine erkek arkadaşınızın fotoğrafını güzelce yerleştirin. Üzerine mumu koyun, yakın ve birazcık yandığında muma iğne batırın. Bunu yaparken elinizi yakmamaya dikkat edin. Daha sonra biraz daha yanmasını izleyin ve durmadan İhlas suresini okuyun. Bunu yaparken bir ağacın yanına fotoğrafı sığdırabileceğiniz kadar bir çukur açın.  Sonrasında dilerseniz tabakla isterseniz de fotoğrafın kenarlarından tutarak açtığınız çukura yerleştirin. Çukuru kapatmadan yedi defa Ayetel Kürsi okuyun ve yedi okumanın sonunda kendi cümlelerinizle üç defa eski sevgilinizi unutmak istediğinize dair bir dua edin. Bunlar bittikten sonra Salavat getirerek çukuru kapatın.

Ardından hemen oradan ayrılın. Asla arkanıza bakmayın, yol boyu kim size ne sorarsa sorsun, ne olursa olsun arkanıza bakmayın. Arkanıza bakmanız için birçok neden çıkacaktır son aşamada karşınıza, asla dönmeyin. Bu son aşamayı da olumlu atlattığınızda, amacınıza ulaşmış olacaksınız. Her ne olursa olsun unutmayın, büyüsel bir uygulamaya başvurmak denenebilecek en son yol olmalıdır. En küçük sorunlarda büyülere danışmayın, çözülmesi gerçekten olanaksız sorunlarınızda büyüler sizlere destek olacaktır.

Eski sevgiliyi unutma büyüsü hakkında yapacağınız uygulamaların neticelerini yorumlarınız ile paylaşırsanız, daha sonraki ziyaretçilerimize de yol göstermiş ışık tutmuş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde bağlama büyüsü ve bağlama büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/12/eski-sevgiliyi-unutma-buyusu.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/12/eski-sevgiliyi-unutma-buyusu-150x150.jpgadminBüyülereski sevgiliyi unutma büyüsü,Eski sevgiliyi unutmak,Giden sevgiliyi unutma büyüsü
Eski sevgiliyi unutmak, sanıldığı kadar da kolay değildir. Genelde bunu son çare olarak düşünür insan, tabi işin ucunda mecburi bir unutma yoksa… Giden sevgiliyi unutma büyüsü olarak da tabir edilebilecek olan bu büyüsel uygulama; tam anlamıyla bu veya buna benzer durumlarda kişinin erkek arkadaşını unutmasına yardımcı olur. Bu tarz...