Dileklerin Kabülü İçin Okunması Gereken Dua

Dileklerin kabulünü mümkün hale getirebilen bazı etkili dualar mevcuttur. Özellikle inançlı bir şekilde bu dualara yönelim artarsa, kişilerin kalplerinde yer alan dileklerin gerçeğe dönüşmesi mümkün bir hale gelebilir.

Aşağıda vermiş olduğumuz Salat-ı Nariye duası pek çok etkisi bulunan nadir dualardan biridir. Özellikle günlük olarak bu duaya devam etmeniz sonuçlarını görmenize neden olacak şeylerden biri olacaktır.

Okunacak Salavat

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.”

“Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle.

Faziletleri

Salat-ı Nariye duası oldukça güçlü ve etkili dualardan biridir. Eğer kişi inançlı bir şekilde hergün bu duaya var gücüyle devam ederse, sonuçlarını almaya başlar.

  • Dua ve dileklerin kabulü için mutlaka okunması gereken dualar arasındadır.
  • Bu duaya devam edildiği takdirde kişi bir daha kimseye boyun eğmez bir hale gelir.
  • Dünya sıkıntıları gibi pek çok durum bu duanın yardımıyla çözülmüş olacaktır.
  • Sabah namazından sonra 41 kez okunması işlerinin kolaylaşmasına neden olacaktır.
  • Günlük olarak 41 veya 100 kez okumaya devam etmek duaların kabul olmasına neden olur.
  • Herhangi bir niyete ulaşabilmek adına 4444 defa okunursa, kişinin isteği bu şekilde Allah (c.c) izniyle kabul olur.

Bir önceki yazımız olan Cesaret Arttırıcı Dua başlıklı makalemizde cesaret arttırıcı dua, cesaret arttırma duası ve cesaret duası hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/duafwf.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/duafwf-150x150.jpgadminTılsımlı Dualardilek duası,dileklerin kabulü için dua,Dileklerin Kabülü İçin Okunması Gereken Dua
Dileklerin Kabülü İçin Okunması Gereken Dua Dileklerin kabulünü mümkün hale getirebilen bazı etkili dualar mevcuttur. Özellikle inançlı bir şekilde bu dualara yönelim artarsa, kişilerin kalplerinde yer alan dileklerin gerçeğe dönüşmesi mümkün bir hale gelebilir. Aşağıda vermiş olduğumuz Salat-ı Nariye duası pek çok etkisi bulunan nadir dualardan biridir. Özellikle günlük olarak bu...