lanetli-saatOkuyucumuzdan gelen olayı aktarıyoruz.

Dedemi çok severdim o bir Kore gazisiydi hala savaştan kalan bir saat taşırdı yanında. Her zaman bana şöyle derdi; bu saatle uğraşan kişinin başına kötü işler gelir .Öldüğü zaman çok üzülmüştüm ama saatin gizemi beni yiyip bitiriyordu .

Dayanamadım ve saati alıp kurcalamaya başladım, ben saatle uğraşırken gözümde bir şeyler canlanmaya başladı. Kan ve vahşet her yanımı sarmıştı , saati elimden fırlattım ve koşmaya başladım ama görüntüler peşimi bırakmıyordu. Dedemin saatini eline alırken okuduğu duayı hatırladım ve onu okumaya başladım. Görüntüler yavaş yavaş gitmeye başlamıştı ama ben gördüğüm şeylerin etkisinden kurtulamamıştım  babama anlattığımda bir daha sakın o saatle uğraşma o saat cinler tarafından korunuyor dedi. O günden sonra asla saate dokunmadım.

Bir önceki yazımız olan Aynalar Düşmanım Oldu başlıklı makalemizde cin hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

adminCin Hikayelericin hikayeleri
Okuyucumuzdan gelen olayı aktarıyoruz. Dedemi çok severdim o bir Kore gazisiydi hala savaştan kalan bir saat taşırdı yanında. Her zaman bana şöyle derdi; bu saatle uğraşan kişinin başına kötü işler gelir .Öldüğü zaman çok üzülmüştüm ama saatin gizemi beni yiyip bitiriyordu . Dayanamadım ve saati alıp kurcalamaya başladım, ben saatle uğraşırken...