Cinlerin Düğünü

Okuyucularımızdan gelen hikayeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü hikayemiz halk arasında en çok merak edilen konulardan biri üzerine. İşte okuyucumuzdan gelen yaşanmış cinlerin düğünü hikayesi:

Size annemin başından geçmiş yaşanmış bir olayı anlatmak istiyorum. Annemin anlattığına göre dedesi köy yerinde bir akşam vakti odun toplamaya çıkmış. Bir süre boyunca odun topladıktan sonra yorulduğunu fark ederek eve dönmeye karar vermiş. Tabi akşam saatlerinde olduğu için yolu bir türlü bulamamış. Ormanın içinde en karanlık saatlerde kaybolmuş. Yolunu bulmak için bir süre boyunca çabalamaya devam ederken, gelen davul ve zurna sesleri dikkatini çekmiş. Bir umut sesin geldiği yere doğru hareket ederek bu anlardan kurtulmayı umut etmiş. Ses çok yakından gelmesine rağmen ne kadar ileri gitse de bir türlü düğünü göremiyormuş. Sabaha doğru annemin dedesi evine geldiğinde herkes büyük bir şok yaşamıştı. Zira dedenin korkudan dili tutulmuş ve gördüklerinden sonra konuşamamıştı. Olayın şokunu atlattıktan sonra dün gece nelerin olduğunu anlatmaya başladı. Mezarlıkta bulunan adamın daveti üzerine bir düğüne gitmiş. Annemin dedesi ise adamı reddederek düğüne gelmeyeceğini söylemiş. Adam hiç anlaşılmadık bir şekilde bir anda gözlerden kaybolmuş. Meğerse gelen insan kılığına girmiş bir cinmiş ve annemin dedesini cin düğününe davet etmiş. Annemin dedeside adamın davetini reddettiği için dili tutulmuş. Sonradan öyle bir düğüne gitmediği için mutlu olmuştu. Zira o sırada başına nelerin geleceği bilinemezdi.

Bir önceki yazımız olan Yaşanmış Cin Musallatı Hikayesi başlıklı makalemizde Cin Musallatı Hikayesi ve Yaşanmış Cin Musallatı Hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/12/cin-çeşitleri-korkma-net1-660x330.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2017/12/cin-çeşitleri-korkma-net1-660x330-150x150.jpgadminCin Hikayelericinlerin düğünü,cinlerin düğünü hikayesi
Cinlerin Düğünü Okuyucularımızdan gelen hikayeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü hikayemiz halk arasında en çok merak edilen konulardan biri üzerine. İşte okuyucumuzdan gelen yaşanmış cinlerin düğünü hikayesi: Size annemin başından geçmiş yaşanmış bir olayı anlatmak istiyorum. Annemin anlattığına göre dedesi köy yerinde bir akşam vakti odun toplamaya çıkmış. Bir süre boyunca...