Cin çarpması, anne babadan beddua almak, ah almak ne kadar ağırdır. Şimdiki nesil bunun pek farkında olmasa da eskiler çok iyi bilirler. Anneye babaya hürmet etmek yüce dinimizin en büyük emirlerindendir. Aşağıda okuyacağınız olay tamamen gerçektir. Cin çarpması böyle durumlarda kaçınılmazdır. Anne ve babaya öf bile dememek gerekirken, onlara saygı ve hürmette zerre kadar şaşmamak gerekirken nereye gidiyoruz belli değil.

Arkadaşlar bu hikayenin tam anlamıyla gerçek olduğunu söyleyebilirim, çünkü bunu bir Cin çıkartan hocanın yanında duymuştum. Anlattıklarına göre ona gelen bir doktorun eli her zaman uyurken bile çok fazla bir şekilde titriyormuş ama ciddi anlamda titriyormuş sallanıyormuş.

Hocamız ise doktora 10larca dua okutmuş ve fark etmiş  ki bu duaları okurken eli daha fazla ve daha fazla titriyormuş. Hocayla doktor konuşmaya başlamışlar. Hoca başlamış sorulara sormuş ki oğlum hiç beddua aldın mı doktor hayır demiş.

Hoca sormuş oğlum kul hakkı yedin mi hayır demiş. Hoca yine sormuş peki oğlum annene veya babana el kaldırdın mı doktor başlamış ağlamaya hoca ise oğlum ne oldu demiş doktor başlamış anlatmaya gel zaman git zaman yıllar önce doktor ile babası kavga etmişler bu kavganın sonunda doktor babasına el kaldırmış ve babasına vurmuş.

İşte o gün bu gündür doktorun elinin titremesi ve mesleğini bile bırakacak duruma gelmesi babasına el kaldırdığı içinmiş. Hoca oğluna tövbe ettirmiş babasından helallik aldırmaya göndermiş ve Allah’ın izniyle 1 haftaya doktorun eli düzelmiş.

Bir önceki yazımız olan Hamamdaki Ayaklar başlıklı makalemizde hamamdaki ayaklar hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/11/cin-carpmasi-1024x497.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/11/cin-carpmasi-150x150.jpgadminCin Hikayelericin çarpması
Cin çarpması, anne babadan beddua almak, ah almak ne kadar ağırdır. Şimdiki nesil bunun pek farkında olmasa da eskiler çok iyi bilirler. Anneye babaya hürmet etmek yüce dinimizin en büyük emirlerindendir. Aşağıda okuyacağınız olay tamamen gerçektir. Cin çarpması böyle durumlarda kaçınılmazdır. Anne ve babaya öf bile dememek gerekirken, onlara...