Bol Rızık ve Başarı İçin Okunacak Dua

Bu dua özellikle bol rızık ve başarı isteyenler için kurtarıcı görevi görecektir. Uzun zamandan beri işsizlik sorunuyla boğuşan, aile içinde bir türlü huzuru bulamayan, evinin bereketsiz olduğundan yakınan herkesin yönelmesi gereken dualardan biridir. Duanın belirtildiği gibi belirli bir düzene bağlı olarak okunmasından sonra oldukça şaşırtıcı sonuçların alınması mümkün olacaktır. İşte dar zamanlarınızda mutlaka okumanız gereken Hizbü’l Latif Duası:

Bi hâfiyyillah Bi latıyfi sunillahi Bi cemili setrullah fi kenefiyillah ve teşfehtü bi resullullahi sallallahü aleyhi ve sellem.Bi yehin, (3 defa) ehlin, (3 defa) ahyasin, (3 defa)
Hacetü bi nefsi bihi cebillahi vemenetüha bi atin ve bil ayetillahil beyyinati ve bi hakkı men yuhyil izâme ve hiye ramim.

Eğer bereketsizlikten ve işsizlikten sürekli olarak şikayet ediyorsanız aklınızda yer edinmiş hayaller için mutlaka hizbul latif duasını okuyun. Özellikle öğrencilerin istedikleri başarıyı elde edebilmeleri için oldukça etkili bir dua olacaktır.

İlk önce 7 Fatiha Tavassul bağışlama yapılır.Hizbul Latif Duasını okuyun sonra aşağıdaki dua üç defa okuyun.

“Rabbiy inniy mağlubun fantasır, vecbür kalbil münkesir, vec’mâ şemlil müddesir, inneke enter rahmanül muktedir; ikfiniy yâ Kâfi fe enel abdul muftekir ve kefâ billahil veliyyen ve kefâ billahil nasıyra; inneş şirke lezûlmün azîm. Ve mallâhu yuriydu zulmen lil ibad. Fekutia dabirul kavmilleziyne zalemu, velhamdulillahi rabbil alemiyn.”

Duanın Diğer Faydaları

Kolay ve hızlı rızık için mutlaka okunması gereken dualar arasındadır. Aynı zamanda şeytani cinlerden bu şekilde korunmayı sağlayabilirsiniz. Allah’ın izniyle bu duanın okunmasından sonra bu varlıklardan herhangi bir zarar görmeniz mümkün olmayacaktır. Öte yandan hastalıklara karşı şifa verici olurken, iyileşmesi mümkün olmayan hastalıklar için iyi gelecektir.

Bir önceki yazımız olan Borçları Bitirmek İçin Okunması Gereken Dua başlıklı makalemizde borçtan kurtulma duası ve borçtan kurtulmak için okunacak dua hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/Ticaret-Ve-Rizik-Duasi-58.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2018/01/Ticaret-Ve-Rizik-Duasi-58-150x150.jpgadminTılsımlı Dualarbaşarı arttırma duası,rızık duası
Bol Rızık ve Başarı İçin Okunacak Dua Bu dua özellikle bol rızık ve başarı isteyenler için kurtarıcı görevi görecektir. Uzun zamandan beri işsizlik sorunuyla boğuşan, aile içinde bir türlü huzuru bulamayan, evinin bereketsiz olduğundan yakınan herkesin yönelmesi gereken dualardan biridir. Duanın belirtildiği gibi belirli bir düzene bağlı olarak okunmasından sonra...