Bu yazımızda ahırda cin çarpması ile ilgili yaşanmış bir cin hikayesi paylaşacağız. Köy yerlerinde temizlik 2 kat daha fazla önem taşıyor. Tavuk kümesleri, büyükbaş hayvan ahırları sabah akşam meraya gidip gelen ve köy içinden geçen hayvanlar derken çevre temizliği yüzde yüz sağlanamıyor. Ahırda cin çarpması olayları sıklıkla karşılaşılan olaylardandır. Aşağıda okuyacağınız cin hikayesi de bir köyde geçiyor ve muhtemelen hayvan pisliğine basılması ile alakalı. Anlatılan olayda görüldüğü iddaa edilen şekilde hayvanların başına bir şey gelmesi mümkün olmasa da cinler böyle gösterebiliyor. Cin hikayeleri bizi hem korkutuyor, hem de meraklandırıyor.

Ahırda Cin Çarpması

Köyde oturuyorduk ve köyün biraz ilerisinde ahırımız vardı. Köyün içinde yer olmadığı için biraz uzaktı. İnekleri her gün abim besmele çekerek yerlerine bağlardı. O gün abim şehirde olduğu için inekleri ben bağladım. Akşam olmuştu. Abim döndü ve beraber inekleri kontrol etmeye gittik.

İneklere bakmak için merdivenli bir bölgeyi tam çıkıyorduk ki birde ne görelim! İneklerin etleri kesik kesik olmuş, bazıları çürüyerek yerlere düşüyor. İneklerin kafa ve bacakları tersti. O anda anladık ki ahırda cin çarpması bir hikayeden ibaret değildi ve çarpılmak üzereydik. Abim ses çıkarmamamı söyledi. Hemen aşağıdan abdest alarak yukarıya geldi ve Ayatel Kürsi okuyarak ineklerin yanına gitti. Çocukluğumuzdan beri dinlediğimiz cin hikayeleri sonunda bizim de başımıza gelmişti.

İnekler düzelmişti ve rahatlamış gibiydiler. Ben de o an anladım ki bu işte besmele çekmeyince onlar musallat olabiliyor. Ahırda cin çarpmasından korunmak için temizliğe dikkat edip, dilimizden de duayı düşürmemeliyiz.

Bir önceki yazımız olan Hamamdaki Ayaklar başlıklı makalemizde hamamdaki ayaklar hakkında bilgiler verilmektedir.

http://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/11/ahirda-cin-carpmasi.jpghttp://buyuvecin.com/wp-content/uploads/2015/11/ahirda-cin-carpmasi-150x150.jpgadminCin Hikayeleriahırda cin çarpması,cin hikayeleri,cin hikayesi
Bu yazımızda ahırda cin çarpması ile ilgili yaşanmış bir cin hikayesi paylaşacağız. Köy yerlerinde temizlik 2 kat daha fazla önem taşıyor. Tavuk kümesleri, büyükbaş hayvan ahırları sabah akşam meraya gidip gelen ve köy içinden geçen hayvanlar derken çevre temizliği yüzde yüz sağlanamıyor. Ahırda cin çarpması olayları sıklıkla karşılaşılan olaylardandır....